Gerek bireysel gerekse firmaların internet sitelerinin var olması için ilk şart bir barındırma hizmetine sahip olmaktır. Kişilerin, kendilerine özgü bir fiziksel sunucu alması mümkündür. Ancak sunucunun ilk maliyetinin dışında, barındırma ve teknik sorunlarla ilgili de pek çok maliyeti olacaktır. Üstelik, yeni çıkan cihazları edinmek için de teknolojinin hızına yetişmek hiç kolay değil. Tam da bu aşamada, Akweb Hostingi Bilişim Hizmetleri yardımınıza koşmakta.

Akweb Hostingi, son teknoloji sunucuları ile müşterilerine en iyi barındırma hizmetini verirken aynı zamanda alanında uzman teknik ekibi ile de gerekli desteği 7 gün 24 saat boyunca vermektedir.

Kaliteli Hosting Seçiminin Önemi

Hosting seçimi, internet sitenizin arama motorlarının sıralamasında ilk sıralarda olması için en önemli etkenlerden bir tanesidir. Sunucunuzun hızı, doğrudan sitenizin hızını etkilemektedir. Hız ise; SEO’nun en önemli parçaları arasında yer alır. Yavaş bir site ile istediğiniz başarıya ulaşmanız son derece önemlidir.

Türkiye’de hosting firmaların büyük bir bölümü, yurt dışı lokasyonlu sunucular üzerinden hizmet vermekte. Oysa, sunucu hosting firmalarının Türkiye’de projeler için Türkiye lokasyonlu hizmetler sunması son derece önemlidir. Sunucunun, ülkemizin lokasyonunda bulunması sitelerinize Türkiye’den olacak erişimin çok daha hızlı olmasını sağlayacaktır.

Seohosting, özellikle web alanında profesyonel olarak çalışanların tercih etmesi gereken bir hosting türüdür. Seohosting olarak alacağınız hostingler, farklı IP classları üzerinde yer almaktadır. Bu durumda yapmış olduğunuz backlink çalışmaları daha değerli olmaktadır.

Neden Akweb Hostingi ?

https://www.akwebhostingi.com/ adresi üzerinden hizmet vermekte olan Akweb Hostingi, müşteri memnuniyeti için çalışan bir sunucu firması olmasının yanı sıra hizmetleri fiyat/performans açısından son derece başarılıdır.

Hosting hizmetlerinde %25 CPU kullanımına izin vermektedir. Bu da sitelerinizin daha hızlı olması ve daha fazla verim almanız anlamına gelir. Üstelik, tamamen müşterilerini memnun etme istekleri nedeni ile CPU yetersizliği durumunda %50’ye kadar artışa da izin vermekteler.

Son teknoloji sunucuları ve uzman teknik ekibi sayesinde, kesintisiz bir hizmet sunmaktalar. Sitelerinize erişimin kesilmesinin müşteri ve dolayısı ile de maddi bir kayıp olduğu düşünüldüğünde %99,8 uptime garantisinin önemi anlaşılabilir.

Düzenleme yedekleme hizmeti sayesinde, sitelerinizdeki veri kayıpları önlenir. Çeşitli çalışmalar esnasında, sitenizde çıkan sıkıntılar Akweb Hostingi’in 3 günlük ve haftalık düzenli yedek alması sayesinde kayıp vermeden atlatılabilir.

Özel güvenlik sistemi sayesinde, sitenizin güvenliği sağlanır. Böylelikle tüm emeklerinizi yok etmesi mümkün olan Shell gibi zararlı durumların önüne geçilmiş olunur.

Akweb Hostingi’in Hizmetleri

2012 yılından beri hizmet vermekte olan ve her geçen gün kendini daha da geliştiren ve Türkiye’nin en iyi sunucu firmalarından birisi olmayı başaran Akweb Hostingi, hosting, sunucu ve lisans satışları yapmaktadır.

Uygun fiyat, yüksek hız ve performansa sahip olan hostingler için sınırsız teknik destek alabilirsiniz. Pek çok site için hostingler yeterli gelmekle beraber eğer daha büyük veri tabanı ya da yüksek ziyaretçi sayısına sahip sitelerini varsa kiralık sunuculardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca SSL sertifikası, Özel IP, Cpanel ve Litespeed lisansları da Akweb Hostingi üzerinden uygun fiyatlarla alınabilir.
Yanıtlar (0)
  • Bu tartışmaya henüz bir yanıt yazılmamış
Yanıtınız