Günümüzün Birincil İhtiyacı Web Site Tasarımı...

Evet doğru duydunuz. Web Tasarım artık günümüzde olmazsa olmazlardan. Çünkü her firma internet sitesi aracılığı ile ürün ve hizmetlerini müşterilerine duyurmakta. İnternet sitesi olmayan bir firma neredeyse satışlarını %50 oranında daha az kitleye daha fazla çaba sarfederek ulaştırmaktadır. Düşünün ki bir firma piyasaya sunduğu ürün veya hizmetlerini internet sitesi olmadan müşterilerine sunmak istiyor. Bunun için reklam, broşür gibi bir çok mecra kullanarak belirli bir kitleye belirli bir sürede duyuracak ve belkide yaptığı o kadar masrafı karşılamayacak kadar satış yapacaktır. Yani çok fazla maliyet, çok fazla iş gücü, çok fazla çabalama ancak sonuç olarak yeteri kadar satışı yapılamayan ürün ve hizmetler...

Peki Kurumsal Web Tasarım Ne İşe Yarıyor?

Tam bu noktada internet sitesi bir firmanın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Düşünün ki bir broşür tasarımı ile sadece belirlediğiniz bölgeye yüksek maliyetler ile pazarlamanızı yapıyorsunuz. tabi broşürlerin de doğru kişiler tarafınan doğru yerlere dağıltığı her zaman bir muallak... Peki Ya web site? İnternet siteniz 7 gün 24 saat sürekli açık bir mağaza gibidir. İnternet siteniz açık olduğu sürece tüm türkiyeye hatta tüm dünyaya firmanızı tanıtacak bir mecradır. İnternet sitesi maliyet bakımından da diğer reklam türlerine göre en uygun maliyetli fakat en uzun vadede maksimum fayda sağlayan bir pazarlama aracıdır diyebiliriz. Hele ki iyi optimize edilmiş bir web sitesi bu faydayı maksimum seviyeye çıkaracaktır.

Hangi web tasarım firmasını tercih etmelisiniz?

Öncelikle doğru adımlar atmak gerekir. İnternet sitesi tasarımı yaptıracağınız kişilerin kesinlikle resmi bir firma olması gerekmektedir. Zira yapılan çalışmanın faturası olmalıdır. Bu sayede resmi olarak da yasal çerçeve içerisinde kendinizi güvence altına almış olacaksınız. Ayrıca internet sitesi tasarımını yaptıracağınız firmanın web tasarım referansları da önemlidir. Zira bir çok referansı bulunan firmalar bir çok firma tarafından memnuniyet kazanmış ve sizinde bir nebze karar verebilmeniz de olumlu yönde yardımcı olacaktır.

Web Tasarım Firması Teknolojiyi yakından takip etmeli...

Bir firma düşünün ki internet sitesi tasarımında eski tasarımlar kullanarak internet sitenizin sanal dünyada temsil edilmemesini sağlıyor. Bu tür bir firmadan hemen uzak durmanızı öneriyoruz. İnternet siteleri günümüz teknolojisi ile uyumlu olmadığında size sürekli olarak sıkıntı çıkaracaktır. Googlede bulunamayan, kullanıcılara istediklerini veremeyen, müşterilerinizi yoran dağınık internet siteleri, sitenize giren müşterilerinizi sıkacağı için sitenizden hemen çıkmalarına neden olacaktır. Bu da müşteri kaybetmeniz anlamına gelecektir.

İnternet siteniz Google ve diğer arama motorlarında bulunabilmeli...

Firma siteniz arama motorlarında da doğal olarak anahtar kelimelerinizde bulunabilmesi gerekmektedir. Bu sayede ürün ve hizmetleriniz her gün milyarlarca aranma yapılan arama motorlarına müşterileriniz ile buluşmak üzere hazır olacaktır. Bu sayede satışlarınız artacağı gibi internet sitenizden de tam verim elde etmiş olacaksınız.

Akweb Bilişim Hizmetleri Olarak Ne Yapıyoruz?

Firma olarak, Tamamen türkçe yönetim panelli, Google ve diğer arama motorlarında bulunabilen, kullanıcı odaklı kullanıcılara aradığını kolay şekilde bulmalarını sağlayan, Günümüz teknolojisi ile uyumlu, Sosyal medya entegreli, % 100 Google uyumlu ve Mobil cihazlarda sorunsuz görüntülenebilen web siteleri tasarlıyoruz. Bu sayede İnternet siteniz için harcadığınız her bir kuruşun karşılığını tam olarak almanızı sağlıyoruz.

Herşeyden önce resmi firmayız.

Türkiye'de web tasarım işini firma olarak yapan çok az ve sayılı firmalar vardır. Akweb Bilişim Hizmetleri de tamamen kendi öz kaynakları ile kurulmuş olan ve resmi firma unvanına sahip bir web tasarım şirketidir.

Kaliteli Teknik Destek veriyoruz.

Her gün 100+ web tasarım destek mailine cevap veriyoruz. Web tasarımı öncesinde müşterilerimiz ile ilgilendiğimiz gibi tasarım sonunda da iletişimimizi hiç koparmıyoruz. Bilakis, sürekli iletişim halinde olarak müşterilerimizin iş yükünü artırmadan arka planda sürekli internet siteniz üzerinde güncelleme ve güvenlik çalışmaları yapıyoruz. Sizden gelecek her türlü istek ve önerileri yerine getirmek için sürekli olarak hazırda bekliyoruz.

Geniş Hizmet Yelpazesi ile alternatifler sunuyoruz.

Uzmanlık alanımız olan web tasarımdan ödün vermeden, hazır web site paketleri, e-ticaret sitesi tasarımı, kurumsal seo, Google adwords ve hosting hizmetleri de vererek başarılı olduğumuz bir çok alanda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kendi Teknik alt yapımıza sahibiz.

Diğer web tasarım firmaları gibi hosting firmalarından paylaşımlı teknik alt yapı hizmeti almadan direkt olarak firmamıza ait olan ve sadece kurumsal web tasarım müşterilerimiz için hazırladığımız sunucularda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz sunucularda istersek 10.000+ web sitesi barındırabilecek iken, maksimum her sunucuda 150 adet site barındırarak müşterilerimize % 100 kesintisiz hizmet sunuyoruz. Hiç aksamayyan mail trafiği, hızlı açılan web siteleri, kesintisiz yayın veren web siteleri ve daha bir çok kaliteli hizmet...

Özel Yazılım alt yapısı kullanıyoruz.

Başta muhasebe sistemlerimiz olmak üzere, teknik destek dahil yazılım alt yapımızı tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan Whmcs yazılımı ile müşterilerimize hizmet verebiliyoruz. her müşterimiz kendine ait olan müşteri paneli ile Gerek firmamızdan satın aldıkları hizmetleri, gerekse fatura detaylarını hatta talep ettikleri teknik destekleri dahil görebilmekteler. En iyi hizmeti vermek için sürekli alt yapımızı güçlendirmeye çalışıyor ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak güçlendiriyoruz.

Aslında burada yazacağımız daha bir çok şey var ancak bizimle çalışmadan kalitemizin ve başarımızın farkına varamazsınız. Sizi kelimelerimiz ile değil http://www.akwebtasarim.com/v2/referanslar.html web tasarım referanslarımızı inceleyerek hakkımızda fikir sahibi olmaya davet ediyoruz.

Yorumlar CComment' target='_blank'>CComment tarafından desteklenmektedir.

Web Tasarım

Bitlis Web Tasarım

Ahlat Müzesi, Bitlis Kalesi, Gökmeydan Camii, Kızıl Camii, Şerefiye Külliyesi, İhlasiye Medresesi, Çifte Kümbet,

Ankara Web Tasarım

Ankara hem Anıtkabir’i içerisinde barındırması hem de güzelliği ile birçok

Bingöl Web Tasarım

Yüzen Ada, kayak merkezi, Balaban Bey Camii, Çanakçı Mürsel Paşa Abidesi, Kalkanlı Köyü

Osmaniye Web Tasarım

Toprakkale, Kastabala Antik kent, Harun Reşit Kalesi, Aşılı Kalesi, Aslantaş Müzesi, Karaçay Şelalesi,

Antalya Web Tasarım

Antalya tam bir turizm ili olarak bilinmekle beraber Kaleiçi ve modern mekanları ile

Sinop Web Tasarım

Hamsilos Koyu, Karakum Plajı, Erfeek Şelaleri, İnaltı Mağarası, Sinop Kalesi, Balatlar Kilisesi, Akgöl, Sarıkum Plajı,

Van Web Tasarım

Agartı Hüsrev Paşa Türbesi, Van Müzesi, Van Kalesi, Gürpınar Abdurrahman Gazi

Kastamonu Web Tasarım

Liva Paşa Müzesi, Valla Kanyonu, Ilıca Şelalesi, Gideres Koyu, Tokatlı Kanyonu, Bulak Mağarası,

Trabzon Web Tasarım

Trabzon’un güzelliklerini mi merak ediyorsunuz? Sizler için yaptığım araştırma

Konya Web Tasarım

Tavusbaba Türbesi, Pir Esad Sultan Türbesi, Kilistra Antik Kenti, Sille Köyü, Ak Manastır

Niğde Web Tasarım

Şah Mescidi, Hanım Camii, Hüdavend Hatun Kümbeti, Güllüdağ Harabeleri, Su Kemerleri, Niğde Müzesi, Sungurbey Kütüphanesi,

Uşak Web Tasarım

Çataltepe Köprüsü, Örencik Termal Tesisleri, Hamam Boğazı Kaplıcası, Arkeoloji Müzesi, Paşa Hanı, Bedesten,

Elazığ Web Tasarım

Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Harput Müzesi, Ulu Camii, Harput Kalesi, Hoca Hasan Hamamı, Cimşit Bey Hamamı,

Karaman Web Tasarım

Ermenek Kalesi, Hacı Beyler Camii, Çelebi Mescidi, Hatuniye Medresesi, Akça Mescid, İbrahim Bey İmalatı

Bolu Web Tasarım

Seben Kaya Evleri, Gerede Asar Kalesi, Yıldırım Beyazit Camii, Tokad-i Hayreddin