Bir Web Sitesi için her ihtiyacı karşılayabilecek bir WEB TASARIM FİRMASIndasınız.

kurumsal-web tasarimGünümüzde artık bütün firmaların hatta çoğunluk şahısların dahil internet sitesi olması ZORUNLU hale gelmiştir. Buna rağmen bir çok firmanın internet sitesi maalesef bulunmamaktadır. 

Firmamız web tasarım ve Google SEO sektöründe 2006 yılından buyana 500'den fazla kişisel ve kurumsal firmanın internet sitesi tasarımını yapmıştır. Web tasarım müşterilerimiz için her zaman %100 müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve bu amacına ulaşmıştır.

İLK ÖNCE SİZİ DİNLİYORUZ.

Firmamızın çalışma yapısı terzilik usulüdür. Öncelikle sizi dinleriz, isteklerinizi iyi analiz eder gerek olduğu durumlarda sizlere öneriler veririz. Bu şekilde planlanan tüm çalışmaların tasarım aşamasında daha kaliteli sonuçlar verdiğiniz tecrübe ile sabit görmüşüzdür. Sitenizin tüm içeriklerini aldıktan sonra planlanan çalışmalar yapılır, daha sonrasında yapılan çalışmalar tarafınıza sunulur. Akabinde yaptığımız çalışmalar üzerinde talep ettiğiniz ilaveler ya da revizeler varsa bunlar düzeltilir ve internet sitesi hayata geçirilir.

İŞTE BU NOKTADAN SONRASI ÖNEMLİ

Web tasarımı yapıldı, ödeme alındı ve işlem tamamlandı... HAYIR tam olarak bu şekilde değil. Asıl çalışmalar bundan sonra başlıyor. Arka planda sizi rahatsız etmeden ve iş gücünüzü artırmadan arka planda internet sitenizin güncellemelerini, güvenlik ve bakım çalışmalarını sürekli yapıyoruz. Sitenizde yapacağınız bir güncelleme var ise bize ulaştığınızda en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. İnternet sitesinin şirketinizin sanal ortamdaki yüzü olduğunu çok iyi bildiğimiz için gerek teknik alt yapımızı, gerekse de yazılım alt yapımızı sürekli kontrol altında tutuyoruz ve web sitenizin stabil olarak çalışmasını sağlıyoruz. İşinizin aksamaması için arka planda 7X24 aralıksız çalışan bir teknik ekip, internet sitelerinizin yazılım güncellemelerini sürekli aksatmadan yapan web tasarım ekibi var. Endişelenmeyin, emin ellerdesiniz...

SİZCE 500'DEN FAZLA KURUMSAL FİRMA YANILIYOR OLABİLİR Mİ ?

Firmamızın en temel prensibi müşteri memnuniyeti demiştik. Peki bu noktada neler yapıyoruz ? Kesinlikle sizleri yolda bırakmıyoruz. Bizimle çalışmak için size sunabileceğimiz en büyük ispat müşterilerimizi aramanızdır. Onlar size bizi anlatacaktır. Sabit fiyat politikamız, müşteri odaklı çalışma yapımız, uzman personel ve güçlü teknik alt yapı ile birçok firmaya web site tasarım hizmeti veriyoruz.

Akweb Bilişim Hizmetleri olarak sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

musteri-memnuniyet%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ KAZANMIŞ SAYILI WEB TASARIM FİRMALARINDANIZ.

Web tasarım için bir çok firma müşteri memnuniyetini hedefler. Fakat kimler bunu sağlayabilir ? Firmamız 2006 yılından çalışmaya başladığı ilk müşterisi ile hâlâ sorunsuz şekilde çalışmaya devam etmektedir. Buda gösteriyor ki %100 müşteri memnuniyetini başarılı şekilde sağladık. Peki Nasıl...

GOOGLE'DE YÜKSELEN DOĞAL ARAMALARDA BULUNABİLEN SİTELER TASARLIYORUZ

Web sitenizin tasarım anından tutunda içeriklerin eklenmesi aşamaları dahil olmak üzere %100 arama motorlarına uyumlu şekilde tasarlıyoruz. Güncel google algoritmalarına uyumlu TAMAMEN KULLANICI HEDEFLİ olarak internet sitenizi tasarlayarak ürün ve hizmetlerinizin google ve diğer arama motorlarında doğal şekilde bulunabilmesini sağlıyoruz. Bu sayede ticaretinizi hareketlendiriyor, satışlarınızı artırıyoruz.

KULLANICIYI YORMAYAN WEB SİTELERİ ÜRETİYORUZ

İnternet denizinde en sık yaşanan ve bir çok firmanın tabiri caizse kan kaybettiği nokta yavaş çalışan ve sürekli hata veren internet siteleri... Yavaş açılan, kullanıcılara aradıklarını sunamayan ve hatalı yazılımlar ile yapılan web siteleri aksine müthiş hızlı, kullanıcıyı yormayan, müşterilerinize sitenizde aradıklarını verebilen internet siteleri oluşturuyoruz. 

MERAK ETMEYİN, YAPAMAYACAĞIMIZ HİÇ BİR ŞEYİ SİZLERE VAADETMİYORUZ.